MAEL - Carton Audio

Projekt Carton Audio powstał pod koniec 2001 roku. Pierwsze kroki związane były z przygotowywaniem kompletnych dokumentacji technicznych na potrzeby produkcji obwodów drukowanych. Z czasem nasza działalność została rozszerzona o montaż i uruchamianie na zlecenie układów prototypowych oraz niedużych serii produkcyjnych. Pomagaliśmy w wyszukiwaniu i rozwiązywaniu problemów zarówno układowych jak i funkcjonalnych w urządzeniach prototypowych oraz w optymalizacji procesu ich dalszej produkcji. Kolejnym krokiem w naszym rozwoju było stworzenie od podstaw własnych produktów oznaczonych logiem Carton Audio.

projektowanie, montaż, testowanie

moduły i urządzenia elektroniczne

Dzisiaj produkty z logiem Carton Audio to przede wszystkim w pełni funkcjonalne moduły elektroniczne. Są to tak zwane półprodukty przeznaczone do zastosowania w aplikacjach innych urządzeń jako gotowe bloki funkcyjne lub przystawki rozszerzające. Moduły elektroniczne Carton Audio można łączyć ze sobą dowolnie w różnych kombinacjach uzyskując w ten sposób kompletne urządzenia spełniające założone parametry i funkcje. Nasze moduły doskonale sprawdzają się także jako podzespoły serwisowe. Można nimi zastępować całe bloki funkcyjne, w których wystąpiło uszkodzenie, minimalizując tym samym koszta naprawy urządzeń.


Prócz projektowania, przygotowywania dokumentacji, montażu oraz sprzedaży urządzeń i modułów elektronicznych zajmujemy się również naprawą sprzętu elektronicznego. Specjalizujemy się w serwisowaniu między innymi wszelkiego rodzaju sprzętu audio oraz komputerowych płyt głównych (PC, notebook, netbook, barebone), a także pozostałego sprzętu RTV. Mamy doświadczenie w naprawie układów przetwornic i regulatorów impulsowych.

serwis gwarancyjny i pogwarancyjny