Moduły i elementy elektroniczne

Zasady składania zamówień

Zamówienie

Zamówienia (zlecenia) na oferowane przez nas moduły i elementy można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail, kierując je na adres: cartonaudio@mael.pl lub telefonicznie, kontaktując się z nami pod numerem: +48 727 666 771. Zamówienie powinno zawierać dokładną nazwę zamawianego towaru (symbol) oraz jego ilość, a także pełne i aktualne dane adresowe zamawiającego (wraz z adresem poczty elektronicznej e-mail i numerem telefonu). Zakupu można również dokonać na naszych aukcjach internetowych na Allegro.pl, do których prowadzi banner umieszczony poniżej.


Allegro - najwięcej ofert, najlepsze ceny, sprawdź!


W ciągu 48 godzin od wysłania zamówienia powinni Państwo otrzymać od nas list zwrotny potwierdzający przyjęcie zlecenia z zapytaniem o wybraną przez Państwa formę płatności (przedpłata na rachunek bankowy lub przesyłka za pobraniem). W przypadku braku własnego adresu poczty elektronicznej e-mail prosimy o telefoniczne potwierdzenie złożonego zamówienia.

Zamówione moduły i elementy elektroniczne dostarczone zostaną za pośrednictwem Poczty Polskiej pod wskazany przez zamawiającego adres. Do końcowej wartości zamówienia należy doliczyć opłaty związane z przesyłką zamówionego towaru, pobierane przez Pocztę Polską zgodnie z obowiązującymi stawkami. Przy większych zamówieniach koszty przesyłki ustalane będą indywidualnie. Maksymalny czas realizacji zamówienia to trzy dni robocze od momentu jego potwierdzenia.


Gwarancja

Udzielamy gwarancji na wszystkie oferowane przez nas moduły. Wszystkie moduły elektroniczne są zmontowane, uruchomione i sprawdzone. Nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe z niewłaściwego podłączenia modułów oraz za problemy wynikłe z użytkowania modułów niezgodnie z ich przeznaczeniem. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Szczegółowe informacje na temat gwarancji oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dostępne są w dziale serwis.


Informacje ogólne

Nasza strona nie ma charakteru działalności gospodarczej, a jedynie działalność hobbystyczną. Przedstawione tutaj moduły i podzespoły są naszego autorstwa, zarówno od strony projektowej jak i wykonania. W przypadku zainteresowania przedstawionymi tu produktami, potencjalna współpraca z nami może odbywać się na zasadach umowy zlecenia lub umowy o dzieło. Nie mamy możliwości wystawiania faktur VAT.

Na naszych stronach posługujemy się własnym systemem oznaczeń, którego istotą jest możliwie największa jednoznaczność i zrozumiałość. Symbole modułów i elementów elektronicznych, które używamy w naszych materiałach informacyjnych są często oznaczeniami skróconymi. Unifikacja, którą stosujemy sprzyja w naszym przekonaniu przejrzystości w przedstawianiu asortymentu.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie realizować dostawy modułów i podzespołów elektronicznych nie uwzględnionych w naszej ofercie. Zapytania prosimy kierować w dowolnej formie i najwygodniejszą dla Państwa drogą, pamiętając o podaniu dokładnego imiennego kontaktu zwrotnego.